Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Drukuj
dodano: 2018-03-05

CIS rekrutuje na kurs

Mieszkańcy miasta, którzy chcą zdobyć nowy zawód, mają okazję uczestniczyć w kursie, który przygotuje ich do pracy w zawodzie pracownik budowlany.
 
Drukuj
dodano: 2018-03-05

Projekt Lepsze Jutro w ostatniej odsłonie

 W zielonogórskim Centrum Integracji Społecznej 27 osób rozpoczęło dzisiaj kurs na pracownika gospodarczego.
 
Drukuj
dodano: 2017-08-29

CIS: nabór na kursy zawodowe

Dzisiaj, w czwartek i 17 sierpnia w Centrum Integracji Społecznej przy ul. Staszica osoby bezrobotne mogą zapisać się na bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy w zawodzie pracownika gospodarczego. Kursy są częścią projektu „Lepsze Jutro”, którego celem jest zwiększenie zdolności do zatrudnienia 400 osób z Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Zielona Góra. Mówi Sylwia Lis, pracownik socjalny.
Drukuj
dodano: 2017-03-29

Pojutrze Targi Pracy w CIS

Pracodawcy i specjaliści rynku pracy będą czekać na zielonogórzan w czwartek podczas Targów Pracy w Centrum Integracji Społecznej.
Impreza odbędzie się już po raz piąty, bo i pracodawcy i mieszkańcy wciąż szukają dobrych dla siebie rozwiązań.
Drukuj
dodano: 2017-03-06

W CIS ruszyła kolejna edycja projektu „Lepsze Jutro”. Są jeszcze miejsca na kursy zawodowe.

Blisko 40 uczestników rozpoczęło kolejne kursy zawodowe w zielonogórskim Centrum Integracji Społecznej.
Za miesiąc ruszą też kolejne szkolenia w III edycji projektu „Lepsze jutro”. Na początek jednak mieszkańcy będą uczyć się zawodu pracownika gospodarczego.
Drukuj
dodano: 2016-12-13

CIS: kolejne kursy zawodowe dla bezrobotnych

Bezrobotni zielonogórzanie, którzy chcą wrócić na rynek pracy mogą zgłaszać się do Centrum Integracji Społecznej. Placówka prowadzi kursy w kilku specjalnościach i czeka na kolejnych uczestników.
Drukuj
dodano: 2016-07-13

„Lepsze jutro” – aktywizacja osób długotrwale bezrobotnych

Ponad trzynaście milionów złotych pójdzie na aktywizację osób długotrwale bezrobotnych z Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Zielonej Góry. Zadanie realizuje Centrum Integracji Społecznej.
W ramach projektu „Lepsze jutro” odbędą się cztery edycje szkoleń, w pięciu specjalnościach zawodowych. Weźmie w nich udział ponad czterystu beneficjentów. Chodzi przede wszystkim o wsparcie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, m.in. zwolnionych z zakładów karnych, uzależnionych od alkoholu i narkotyków czy bezdomnych. Pierwsza tura szkoleń ruszyła już w marcu. Kolejna zaplanowana jest na październik. Zapisy trwają.