Logo: Centrum Integracji Społecznej
Logo: BIP

Aktualności

Sierpień

28.08.2020 r.
1. września nasi uczestnicy z grupy robotnik gospodarczy rozpoczną praktyki zawodowe w zielonogórskich zakładach pracy oraz na terenie partnerskich gmin - Czerwieńska i Sulechowa. 
W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie organizacyjne z instruktorami zawodu, podczas którego kursanci uzyskali szczegółowe informacje dotyczące przebiegu zajęć zawodowych. 
Wszystkim podopiecznym życzymy wytrwałości! Niech okres 4. miesięcznych praktyk będzie czasem owocnym, który przyczyni się do podjęcia pracy po zakończonym udziale w projekcie "Lepsze jutro II". 
     
17.08.2020 r.
Zawarliśmy Porozumienie z Chrześcijańską Fundacją Rozwoju Osobistego  „RONDO” z siedzibą w Zielonej Górze. Przedmiotem współpracy jest realizacja przedsięwzięć w obszarze przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu oraz budowania systemu pomocy dla grup najsłabszych.
3.08.2020 r.
Od rozpoczęcia IV edycji projektu „Lepsze jutro II” minął już miesiąc.
Lipiec był okresem próbnym dla naszych kursantów realizujących szkolenie w specjalności robotnik gospodarczy. 
Zdecydowana większość wykazała się zaangażowaniem i aktywnie uczestniczyła w zajęciach realizowanych w siedzibie Centrum. 
Przed uczestnikami kolejny miesiąc zajęć społecznych z pracownikiem socjalnym, psychologiem, terapeutą, doradcą zawodowym i coachem.
     

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: UMZG 285x80Baner: MPIPSBaner: PUPBaner: OPS
Baner: GCZERWIEŃSK Baner: GSULECHÓW Baner: GZABÓRBaner: ZKJ
Baner: ZLOPBaner: Gazeta LubuskaBaner: Index 96 fmBaner: LZG
Baner: OPZL