Logo: Centrum Integracji Społecznej
Logo: BIP

Aktualności

Kwiecień

30.04.2021 r.
Kolejna grupa zakończyła udział w naszym projekcie. To uczestnicy projektu "Lepsze jutro II", kształcący się w specjalności robotnik gospodarczy, którzy przez ostatnie pół roku korzystali z naszego wsparcia. Podczas oficjalnego zakończenia był czas na wspomnienia, podsumowania i gratulacje. Cieszymy się gdy widzimy efekty naszej pracy, ale przede wszystkim napawa nas optymizmem zaangażowanie, sumienność i rozwój naszych uczestników. Mamy ogromną nadzieję, iż to dopiero początek zmian w waszym życiu. Teraz wszystko w waszych rękach. Powodzenia!
          
27.04.2021 r.
Czas mija nieubłaganie. Za nami kolejne egzaminy. Uczestnicy z grupy robotnik gospodarczy mieli okazję sprawdzić i potwierdzić nabyte umiejętności. W poniedziałek, 26 kwietnia odbył się egzamin UDT na wózki widłowe, a dziś 27 kwietnia, egzamin zawodowy będący ukoronowaniem półrocznej nauki w CIS. Jesteśmy dumni, ponieważ wszyscy, którzy przystąpili do egzaminu, zdobyli kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu! Gratulujemy!
          
01.04.2021 r.
Nasze mury coraz bardziej wypełniają się wielkanocną atmosferą. Dzięki pracom kursantów przygotowywanych pod czujnym okiem artystycznej duszy Centrum – Sylwii Lis, ściany i gabloty pełne są zajączków, kurczaczków, pisanek i stroików. Rysowanie, wyklejanie i malowanie to nie tylko miłe spędzenie czasu. Arteterapia jako forma terapii ma być spontanicznym procesem tworzenia i nie wymaga od osób w niej uczestniczących doświadczenia lub zdolności artystycznych. Celem stosowania tej metody jest przede wszystkim utrzymanie bądź podniesienie poziomu fizycznego, stanu umysłowego i emocjonalnego.
          

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: UMZG 285x80Baner: MPIPSBaner: PUPBaner: OPS
Baner: GCZERWIEŃSK Baner: GSULECHÓW Baner: GZABÓRBaner: ZKJ
Baner: ZLOPBaner: Gazeta LubuskaBaner: Index 96 fmBaner: LZG
Baner: OPZL