Logo: Centrum Integracji Społecznej
Logo: BIP

Aktualności

Lipiec

09.07.2024 r.
Nasze kursantki z grupy opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym dzieli już ostatnia prosta przed egzaminem oraz zakończeniem kursu.
Dlatego też nie mogło zabraknąć kursu pierwszej pomocy przedmedycznej, który wyposażył nasze uczestniczki w niezwykle ważne umiejętności.
          
08.07.2024 r.
Mamy tak blisko do Parku Tysiąclecia, że grzechem byłoby nie korzystać z tego urokliwego miejsca, dlatego nasze zajęcia integracyjne dość często tam się odbywają.
Tym razem poszliśmy na spacer z nowymi kursantami, którzy mieli okazję lepiej się poznać. Jeden z naszych podopiecznych pozytywnie nas zaskoczył, bo podzielił się z nami swoim hobby i dał nam krótki pokaz breakdance.
 
 
01.07.2024 r.
Rozpoczęliśmy kolejną edycję kursów zawodowych. 
Przez najbliższe 6 miesięcy wsparciem obejmiemy 57 osób, które przez ten czas będą brały udział w spotkaniach ze specjalistami Centrum, m.in. pracownikiem socjalnym, doradcą zawodowym, terapeutą uzależnień oraz psychologiem, a także otrzymają przygotowanie zawodowe w specjalnościach opiekun osób starszych i niepełnosprawnych, pomoc kuchenna, pracownik porządkowy, pracownik gospodarczy oraz pracownik fizyczny.
Wszystkim naszym nowym podopiecznym życzymy wiary w swoje możliwości oraz wytrwałości. 
          

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Baner: UMZG 285x80Baner: MPIPSBaner: PUPBaner: OPS
Baner: GCZERWIEŃSK Baner: GSULECHÓW Baner: GZABÓRBaner: ZKJ
Baner: ZLOPBaner: Gazeta LubuskaBaner: Index 96 fmBaner: LZG
Baner: OPZL